Tots el resultats (Prebenjamí 2017/18)

Resultats Classificació Calendari Equip
2ª Fase  (Lliga “Copa Barcelona” – Grup “C8”)
Jornada
Data
Local
Visitant
 1 13/01/18 CH Santa Perpètua A 3 0 CPS SITGES
 2 20/01/18 CPS SITGES 1 2 CP Riuprimer
3 27/01/18 CPS SITGES 1 3 UEH Barberà A
4 03/02/18 HP Tona A 1 2 CPS SITGES
5 10/02/18 CPS SITGES 1 3 CH Prat
6 18/02/18 CE Torrelavit 2 1 CPS SITGES
7 24/02/18 CPS SITGES 3 2 Cerdanyola CH B
8 03/03/18 CPS SITGES 0 3 CH Santa Perpètua A
9 10/03/18 CP Riuprimer 0 3 CPS SITGES
10 17/03/18 UEH Barberà A 3 1 CPS SITGES
11 24/03/18 CPS SITGES 2 2 HP Tona A
12 07/04/18 CH Prat 2 1 CPS SITGES
13 14/04/18 CPS SITGES 2 3 CE Torrelavit
14 22/04/18 Cerdanyola CH B 3 2 CPS SITGES
65é al 68é lloc s/88 05/05/18 CPS SITGES 2 1 CH Les Franqueses
65é al 68é lloc s/88 12/05/18 CP Sant Celoni 2 1 CPS SITGES
65é al 68é lloc s/88 19/05/18 CPS SITGES 3 0 CH Ripollet B
65é al 68é lloc s/88 26/05/18  CH Les Franqueses 0 3 CPS SITGES
65é al 68é lloc s/88 02/06/18 CPS SITGES 1 2 CP Sant Celoni
65é al 68é lloc s/88 09/06/18 CH Ripollet B 1 2 CPS SITGES
Eliminatòria d’accés a la 2ª Fase  (Lliga “Copa Barcelona”)
Jornada
Data
Local
Visitant
16/12/17 CPS SITGES 0 3 CP Vilanova A
17/12/17 CP Vilanova A 3 0 CPS SITGES
1ª Fase clasificatòria per la lliga pel campionat de Barcelona): Del 16/9/17 al 25/11/17
Lliguetes classificatòries per la 2 fase de lliga. Els millors classificats es classifiquen per disputar el Campionat de Barcelona i Campionat de Catalunya i la resta disputaran les lliguetes de classificació per la Copa Barcelona
Jornada
Data
Local
Visitant
1
16/09/17 CPS SITGES 1 3 CP Cubelles
2
24/09/17  Jesuïtes Sarrià B 1 2 CPS SITGES
3
30/09/17 CPS SITGES 2 2 UE Horta C
4
07/10/17  CPS SITGES 3 1 CH Claret
14/10/17 Jornada de descans
5
21/10/17 CP Congrés 3 0 CPS SITGES
28/10/17
6
05/11/17  CP Cubelles 3 0 CPS SITGES
7
12/11/17 CPS SITGES  2 2 Jesuïtes Sarrià B
8
19/11/17 UE Horta C 1 2 CPS SITGES
9
25/11/17 CH Claret 2 1 CPS SITGES
10
02/12/17  CPS SITGES  0 3 CP Congrés
Share