Arxiu de la categoria: 2022/23

Resultats dels partits dels equips del CPS Sitges a la jornada: 3 i 4 de desembre de 2022

Els resultats dels partits dels equips del CPS Sitges, a la jornada del 3 i 4 de desembre de 2022, van ser els següents:

Dissabte, 3  de desembre de 2022
– Partits jugats com a local (Pavelló de Pins Vens):
Infantil: CPS Sitges “Sunway” 0 – CP Sant Ramón 2. (Lliga Plata Grup 10)
Sènior: CPS Sitges “Sunway” 5 – CP Riudoms 2. (Lliga de 2ª Catalana Grup 1A: 8ª jornada)

– Partits jugats com a visitant:
Benjamí: HC Sant Just 6 – CPS Sitges “Sunway” A 2. (Lliga Or Grup 5B)
Prebenjamí: CP Roda B 3 – CPS Sitges “Sunway” 4. (Lliga Plata Grup 1)
Benjamí: CP Riudebitlles 9 – CPS Sitges “Sunway” B 0. (Lliga Plata Grup 3)

Diumenge, 4 de desembre de 2022
– Partits jugats com a visitant:
Aleví: CH Mollerussa A 4 – CPS Sitges “Sunway” A 5. (Lliga Or Grup 4A)

L’equip Aleví B tenia jornada de descans.

Partits per la propera jornada del campionat de lliga (3 i 4 de desembre de 2022)

El calendari dels partits, dels equips del CPS Sitges, per la propera jornada: 3 i 4 de desembre de 2022, és el següent:

Dissabte, 3  de desembre de 2022
– Partits que es juguen com a local (Pavelló de Pins Vens):
infantil: CPS Sitges “Sunway” – CP Sant Ramón. (A les 12:30h – Lliga Plata Grup 10)
Sènior: CPS Sitges “Sunway” – CP Riudoms. (A les 18:30h – Lliga de 2ª Catalana Grup 1A: 8ª jornada)

– Partits que es juguen com a visitant:
Benjamí: HC Sant Just – CPS Sitges “Sunway” A. (A Sant Just a les 15:00h – Lliga Or Grup 5B)
Prebenjamí: CP Roda B – CPS Sitges “Sunway”. (A Roda de Ter a les 15:15h – Lliga Plata Grup 1)
Benjamí: CP Riudebitlles – CPS Sitges “Sunway” B. (A Sant Pere de Riudebitlles a les 17:00h – Lliga Plata Grup 3)

Diumenge, 4 de desembre de 2022
– Partits que es juguen com a visitant:
Aleví: CH Mollerussa A – CPS Sitges “Sunway” A. (A Mollerussa a les 12:30h – Lliga Or Grup 4A)

L’equip Aleví B té jornada de descans.

Resultats dels partits dels equips del CPS Sitges a la jornada: 25 i 26 de novembre de 2022

Els resultats dels partits dels equips del CPS Sitges, a la jornada del 25 i 26 de novembre de 2022, van ser els següents:

Divendres, 25 de novembre de 2022
– Partits jugats com a visitant:
Sènior: CN Reus Ploms 3 – CPS Sitges “Sunway” 2. (Lliga de 2ª Catalana Grup 1A: 8ª jornada)

Dissabte, 26 de novembre de 2022
– Partits jugats com a local (Pavelló de Pins Vens):
Benjamí: CPS Sitges “Sunway” B 1 – CP Vilafranca B 5. (Lliga Plata Grup 3)
Aleví: CPS Sitges “Sunway” B 2 – CP Monjos B 10. (Lliga Plata Grup 2)
Prebenjamí: CPS Sitges “Sunway” 0 – Capellades HC 4. (Lliga Plata Grup 1)
Benjamí: CPS Sitges “Sunway” A 0 – PHC Sant Cugat A 10. (Lliga Or Grup 5B)
Aleví: CPS Sitges “Sunway” A 2 – CP Manlleu A 8. (Lliga Or Grup 4A)

– Partits jugats com a visitant:
infantil: CP Vilanova C 2 – CPS Sitges “Sunway” 2. (Lliga Plata Grup 10)

Partits per la propera jornada del campionat de lliga (25 i 26 de novembre de 2022)

El calendari dels partits, dels equips del CPS Sitges, per la propera jornada: 25 i 26 de novembre de 2022, és el següent:

Divendres, 25 de novembre de 2022
– Partits que es juguen com a visitant:
Sènior: CN Reus Ploms – CPS Sitges “Sunway”. (A Reus a les 21:40h – Lliga de 2ª Catalana Grup 1A: 8ª jornada)

Dissabte, 26 de novembre de 2022
– Partits que es juguen com a local (Pavelló de Pins Vens):
Benjamí: CPS Sitges “Sunway” B – CP Vilafranca B. (A les 11:15h – Lliga Plata Grup 3)
Aleví: CPS Sitges “Sunway” B – CP Monjos B. (A les 12:30h – Lliga Plata Grup 2)
Prebenjamí: CPS Sitges “Sunway” – Capellades HC. (A les 15:30h – Lliga Plata Grup 1)
Benjamí: CPS Sitges “Sunway” A – PHC Sant Cugat A. (A les 16:45h – Lliga Or Grup 5B)
Aleví: CPS Sitges “Sunway” A – CP Manlleu A. (A les 18:00h – Lliga Or Grup 4A)

– Partits que es juguen com a visitant:
infantil: CP Vilanova C – CPS Sitges “Sunway”. (A Vilanova i la Geltrú a les 12:30h – Lliga Plata Grup 10)